پرندگان خشمگین 2 | The Angry Birds Movie 2
سینمایی مدت زمان: 97 دقیقه سال تولید: 2019

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 2 دوبله فارسی 2019 - Angry Birds 2

در قسمت جدید انیمیشن پرندگان خشمگین می بینیم که یک پیغام صلح از جزیره‌ی خوک‌ها برای «قرمز» می‌رسد. پرنده‌ها اول فکر می‌کنند که این هم یک نقشه‌ی دیگر «لئونارد» است چون در قسمت اول پرندگان خشمگین «قرمز» حسابی به خدمتشان رسیده بود. اما لئونارد ثابت می‌کند که این بار واقعا از در صلح آمده و جان تمام اهالی جزیره خوک‌ها و پرنده‌ها در خطر است. از قرار معلوم، عقابی که در یک جزیره‌ی یخ‌زده نزدیک آنها زندگی می‌کند به دلایلی قصد نابودی آنها را دارد. بالاخره ناممکن، ممکن می‌شود و پرنده‌ها و خوک‌ها همه‌ی امکاناتشان را رو می‌کنند تا جلوی دشمن مشترک خود بایستند.

در این قسمت انیمیشن پرندگان خشمگین Angry Birds 2 علاوه بر عقاب خشمگین، یک شخصیت دیگر هم به پرنده‌ها اضافه می‌شود. کاراکتری باهوش و خلاق که برخلافِ «قرمز» اصلا خشمگین نیست و با خوش‌رویی کارهایش را پیش می‌برد. همین اخلاق او باعث می‌شود تا با قرمز به مشکل بخورد و چالش‌هایی جدیدی برایشان به وجود بیاید.

علاوه بر تم اصلی داستان، در گوشه و کنار جزیره چند جوجه کوچولو به بازی و شیطنت مشغول‌اند که در نهایت برایشان گران تمام می‌شود.

انیمیشن پرندگان خشمگین 2 برگرفته از یک بازی موبایلی با همین نام است که برای اولین بار در سال 2009 رونمایی شد. این بازی خیلی زود بین مردم محبوب شد و نسخه‌های مختلفی از آن ارائه شد و در دسترس عموم قرار گرفت. مدتی بعد، چندین کارتون و سریال از شخصیت‌های آن ساخته شد. چند سال بعد در سال 2016 اولین فیلم از این بازی با نام پرندگان خشمگین 1 اکران شد که بازخوردهای بسیار خوبی از مردم دریافت کرد و منجر به ساخت قسمت دوم آن در سال 2019 شد. قسمت دوم Angry Birds هم توانست نظر مردم را جلب کند و از منتقدان امتیازی متوسط دریافت کند اما در فصل جوایز زیاد خوش‌شانس نبود و به اسکار راه پیدا نکرد. با این حال، این انیمیشن شاد و مهیج در گیشه موفق بود و بیش از 154 میلیون دلار فروش داشت. دانلود انیمیشن Angry Birds پرندگان خشمگین هم اکنون در وب سایت ویزور امکانپذیر می باشد.

ضمن آن که ده ها انیمیشن سینمایی جدید 2020 مانند ویلوبی ها ، مینیون ها ظهور گرو، گرگ مادرزاد ، اسکوب و ... نیز در وب سایت ویزورکیدز برای تماشا در دسترس شما عزیزان علاقمند به انیمیشن قرار گرفته اند. امیدوارم از تماشای این انیمیشن های دوبله فارسی جدید لذت ببرید.

نقد و بررسی

۹۸/۱۱/۱۴
خیلیییییییییی انیمیشن جذابیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه، شخصیتاش خیلی بامزه ان، بچه‌ام واقعا لذت برررررد، واقعا رنگای جذابی داره، منتظر قسمتای بعدییییش هم هستییییم. شاید نزدییییک به ده بار دیدیییم نسبت به داستان اسباب بازیهای 4 خی

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.